• 0 Oy - 0 Ortalama
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Visual Studio'da Python ile çalışma

 
#1

Visual Studio'da Python ile çalışma
 • 29.10.2018

 • Okunmasına 6 dakika kaldı

 • Katkıda Bulunanlar
  • [Resim: kraigb.png?size=32]
    
  • [Resim: olprod.png?size=32]
Python güvenilir, esnek, öğrenin, tüm işletim sistemlerinde kullanmak için ücretsiz daha kolay ve güçlü Geliştirici topluluğu ve çoğu ücretsiz kitaplıkları tarafından desteklenen yaygın bir programlama dilidir. Dil, geliştirme, web uygulamaları, web Hizmetleri, Masaüstü uygulamaları, komut dosyası ve bilimsel bilgi işleme dahil olmak üzere tüm yolla destekler ve birçok üniversiteler, uzmanları, sıradan geliştiriciler ve aynı şekilde profesyonel geliştiriciler tarafından kullanılır.
Visual Studio, Python için birinci sınıf dil desteği sağlar. Bu öğreticide, aşağıdaki adımlarla size yol gösterir: Önkoşullar Yüklü Visual Studio için Python araçları ile Visual Studio'nun önceki bir sürümünü de kullanabilirsiniz.Bkz: Visual Studio'da Python yükleme desteği. Bazı özellikler üzerinde açıklandığı gibi önceki sürümlerde kullanılabilir olmayabilir matris Özellikler.
1. adım: yeni Python projesi oluşturma
proje Visual Studio kaynak kodu, kaynaklar, yapılandırmaları vb. dahil olmak üzere tek bir uygulama oluşturmak için birlikte gelen tüm dosyaları nasıl yönettiği. Bir proje testini biçimlendirir ve tüm proje dosyaları yanı sıra birden çok proje arasında paylaşılan, dış kaynaklara arasındaki ilişkiyi tutar. Bu nedenle, uygulamanızı kolayca genişletin ve yalnızca geçici klasör, bir projenin ilişkileri yönetme komutlar daha çok daha kolay büyütün, metin dosyaları ve hatta kendi fikrinizi projeleri sağlar.
Bu öğreticide tek ve boş bir kod dosyasını içeren basit bir projeyle başlayın.
 1. Visual Studio'da dosya > yeni > proje (Ctrl + Shift+N), hangi getirir yeni proje iletişim. Burada da şablonlara göz atın farklı diller arasında sonra projeniz için bir tane seçin ve Visual Studio'nun dosyaları nereye yerleştirir belirtin.

 2. Python şablonları görüntülemek için seçin yüklü > Python sola veya "Python" arayın. Arama'yı kullanarak diller ağaç konumunda hatırlayamıyorsunuz olduğunda bir şablon bulmak için harika bir yoludur.
  [Resim: vs-getting-started-python-01-new-project...ew=vs-2017]
  Nasıl Visual Studio'da Python desteği proje şablonları, Bottle, Flask ve Django çerçeveleri kullanarak web uygulamaları da dahil olmak üzere çeşitli içerir dikkat edin. Bu izlenecek yolda amacı doğrultusunda, ancak boş bir proje ile başlayalım.

 3. Seçin Python uygulaması şablon, proje için bir ad belirtin ve seçin Tamam.

 4. Birkaç dakika sonra Visual Studio içinde proje yapısını gösterir. Çözüm Gezgini penceresi (1).Varsayılan kod dosyası (2) düzenleyicide açık durumdadır. Özellikleri penceresi (3) seçili herhangi bir öğe için ek bilgileri görüntülemek için de görünür Çözüm Gezgini, diskteki tam konumuna dahil.
  [Resim: vs-getting-started-python-02-windows.png?view=vs-2017]

 5. İle kendinizi alıştırın için birkaç dakikanızı Çözüm Gezgini, olduğu projenizde burada dosya ve klasörleri bulun.
  [Resim: vs-getting-started-python-03-solution-ex...ew=vs-2017]
  (1) kalın olarak vurgulanmış olduğu içinde verdiğiniz ad kullanarak projenize yeni proje iletişim.Disk üzerinde bu proje tarafından temsil edilen bir .pyproj proje klasörünüzdeki dosya.
  (2 üst düzey) bir çözüm, varsayılan olarak, projenizin aynı ada sahip. Tarafından temsil edilen bir çözüm, bir .sln dosya diskte, bir veya daha fazla ilgili proje için bir kapsayıcıdır. Örneğin, Python uygulamanız için C++ uzantısı yazıyorsanız, C++ proje aynı çözüm içinde bulunan. Çözüm projeleri için ayrılmış test programlar ile birlikte bir web hizmeti için bir proje de içerebilir.
  (3) altında projenizin kaynak dosyalarına bakın, bu durumda tek bir .py dosya. Bir dosya seçmek özelliklerini görüntüler özellikleri penceresi. Bir dosyayı çift bu dosya için uygun yolu açılır.
  (4) de altında projedir Python ortamları düğümü. Genişletildiğinde, kullanabileceğiniz Python yorumlayıcılarını bakın. [color=var(--text)](5) bu ortama yüklenen kitaplıklar görmek için bir yorumlayıcı düğümünü genişletin.[/color]
  Herhangi bir düğüme sağ tıklayın veya öğesi Çözüm Gezgini geçerli komutları menüsüne erişmek için. Örneğin, Yeniden Adlandır komutu herhangi bir düğüm veya öğeyi proje ve çözüm de dahil olmak üzere, adını değiştirmenizi sağlar.
Bul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Python Os Modülü tuğrul 1 2,337 14-06-2019, Saat: 14:32
Son Mesaj: Sprinextice
  visual studio, python flask uygulama oluşturma kıllıbacak 0 776 24-03-2019, Saat: 01:03
Son Mesaj: kıllıbacak
  visual studio, python - Statik dosyaları işleme, sayfalar eklemek ve şablonu devralma kıllıbacak 0 805 24-03-2019, Saat: 00:57
Son Mesaj: kıllıbacak
  visual studio da python Git ile çalışma kıllıbacak 0 746 24-03-2019, Saat: 00:53
Son Mesaj: kıllıbacak
  visual studio, Python ortamınızda paketleri yükleme kıllıbacak 0 766 24-03-2019, Saat: 00:51
Son Mesaj: kıllıbacak

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.