Merih Forum MMO /RPG World of Tank wot Turnuva ve ödüller 12/12/2020

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wot Turnuva ve ödüller 12/12/2020

 
#1


Yayın sadece İngilizce olacaktır.

Komutanlar!
Yılın son ayı bir sürü turnuva ve harika sürprizle dolu. Her hafta biraz farklı, o yüzden aşağıdaki takvimlere dikkat edin ve büyük kazanma şansını kaçırmayın!
Şenlik Turnuvaları
Olağan günlük turnuvaların çoğunda olağan dışı ödüller olacak. Altının yanı sıra özel bir ödül için de savaşacaksınız: Günlük Şenlik Takvimi sürprizi*. Henüz bir şey açıklamıyoruz, ancak harika Premium araçlar yolda.

Lütfen günlük tekliflerin yalnızca ana içeriğini alacağınızı unutmayın (ör. Garaj yuvalı bir Premium araç).

Günün aracı zaten Garajınızda ise Garaj yuvası ile birlikte kredi cinsinden telafi alacaksınız."Ekibimle Yayında" Turnuvası
SteelSeries ve World of Tanks sposnorluğunda.
Ana ödül olarak Şenlik Takvimi teklifinin yanı sıra ikinci hafta turnuvalarının bazıları (kalın beyaz renkle vurgulanmış) ekstra özel.
Bunlar, maçların World of Tanks Twitch Kanalında ve YouTube Kanalımızda canlı olarak yayınlanacağı, 13 Aralık'ta gerçekleşecek "Ekibimle Yayında" turnuvasının bir parçası.
Turnuvanın sponsoru SteelSeries ve World of TanksEkstra büyük hediye havuzu ve canlı yayında seyirciler önünde oynama şansı da cabası!
Ekibinizi toplayın ve hafta boyunca Eleme Turlarının birine veya tümüne kaydolun. Her Eleme Turunun kazananı, ilgili saatlerinde büyük ödüller için canlı Yayında kapışmak üzere 13 Aralık'ta buluşacak! Özel turnuva hakkında etkinlik yaklaştıkça açıklanacak daha ayrıntılı haberler için bir gözünüz portalda olsun.
Ekibimle Yayında Ödülleri:
  • 2v2 Seviye VI: Kazanan başına 2.500 + 1.000
  • 3v3 Seviye VIII: Kazanan başına 1 SteelSeries Rival 3 Oyun Faresi + 2.500 + 1.000
  • 7v7 Seviye X: Kazanan başına 1 SteelSeries Rival 3 Oyun Faresi + 200 euro + 2.500 + 1.000

[Resim: steelseries_rival_3_gaming_mouse_small.png]
[Resim: steelseries_logo_horizontal_white.png]Tabii ki altın ödülü veren düzenli günlük turnuvalar da olacak. Dolayısıyla bu ay herkes için bir şeyler olacak.
kaynakBul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  wot 4 yıllık ödüller dalaylama 0 369 04-04-2021, Saat: 11:21
Son Mesaj: dalaylama

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.