• 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yeni evren Atlas

 
#1

[Resim: OG_NewServer540.jpg]

Atlas
19 Kasım 2021

Merhaba OGameTR ailesi,
Yeni evren Atlas, 19 Kasım 2021 Türkiye saati ile 16:00 (+- 30dk) sularında açılacaktır.

Evren                         Atlas
Açılış Tarihi                 19.11.2021
Ekonomi Hızı               x8
Araştırma Hızı             x16
Barış Filo Hızı              x5
Dur Filo Hızı                x2
Savaş Filo Hızı             x2 
Harabe Oranı              %70
Enkaz Oranı                %0 
Galaksi Sayısı              4
Deuterium Tüketimi     x0.5
Gezegen Alanı             +25
Sonda Deposu            Açık
Hediye KM                 +25.000
ISS                           Var
https://board.tr.ogame.gameforge.com/index.php?thread/529973-yeni-evren-atlas-a%C3%A7%C4%B1l%C4%B1yor-19-kas%C4%B1m-2021/Bul
Alıntı

 
#2

atlastan sonra atlantis ve mu da gelsinBul
Alıntı

 
#3

Bence hiç boşuna açmasınlar. millt ebzmiş durmda. son gelen casusu sondası aykıt tüketimi muabbetine ragmen yenievrende casusu sondası deposu açık. onuda geçtim bir alman yönetici fikir paylaşmış. forumda var.


"
Bir şirket yetkilisinin düşüncesini sizlerle paylaşıyorum. Resmi duyuru gibi algılamayın.


Gezegenlerin tek sisteme toplanması ile galaksiye yayma arasındaki farkın sondaların kullanımına etki edebileceğini düşündünüz mü?
Gezegenleri tek bir sistemde toplayan oyuncular nakliye için sonda kullanabilir ve az tüketim yapar. Ancak casuslama işini uzak gezegenlere kolay yapamazlar. Bazen nakliye koymak bile gerekebilir. Buda casusluk görevinin yapılmasını zorlaştırır.

Gezegenleri galaksiye yaymış oyuncular ise nakliye için nakliye kullanır sonda kullanmaz. Casusluk içinde en yakın gezegeninden düşmanına hızlıca sonda gönderebilir. Böylece oyuncu gezegen dizilim avantajını casusluk görevinde de kullanabilir.  "alman yadaki oynu hiç bilmediğine ve oynamadığına kanaat getirdiğim bu yönetici eleştiriliyor şuan. bu adma yönetici almanyada. gelne yenilikleirn ne derece oyunun dinamikleir ve oyuncuların oyun stratejileir ile ilgili alakalı olduğu ortada. Ya esas şu oyunuclar nelerden yakınıyor neler istiyor. nasıl taktikler kullanıyor bu yöneticinin hiç haberi yok bece. verdiği, fikirler ayrı bir muamma.    casus un yanına kkanliye koymak, gd nin yanına svaş gemisi koymak gibi yasak değilmiydi. valla artık hiç bir beklentim kalmadı ogameden. yeni evren açmışlar, etmişler, güncellemişler umrumda değil. uzun zaadır bırkamış oldğum bu oyun yenidne başladım bir vesile ile ama yeniden bırakacam illa ki. n eyenilik getirdikleri, ne güncelleme yaptıklarıda umrumdadeğil artık. oyuncunu  isteğine bakmayan,  oyncunun oynama isteğini kıracak ve oyun stratejileirni alt üst edecek bu atrz güncellemeler oynun zaten azz sayıda oynamaya devam eden oyuncuları heptne küstürüp daha da az oyuncu sayısına düşerler. başkada bir şey olmaz. ama kaybetitkelri o oyuncuları birdaha toplayamazlar. benden söylemesi.

oyannabilcek, vakit öldürebilecek bir sürü oyun bulunabileceğinden eminim.

                                                  mizanpajustasi.com

Alıntı

 
#4

Bende altına bunu yazdım.

"
Hiç katılmıyorum bu yöneticiye. Oyunu yeterince bilmiyor yada oynamamış. Arkadaşlar da benzer yazmış zaten. ancak şu varki kimse kalkıp birinci galaksiden , 4 yada 5 inci galakside ki bir hedefi vurmaya filo kaldırmaz zaten kolay kolay. o mesafeye o filonun yakacağı deu abartılı olr. bu duurmda bu mesafeden casus atasanız ne atmasanız ne. yakında gezegeniniz yoksa orayı casuuslamak zaten amntıksız. sadece ayda filo varmı. sıçrama ile gelirmi ona bakmak isteyebilirsiniz. sondanın oraya gidemiyor olması tek taraflı filoculara engel teşekkül eder başka bir şey değil.
kaldı ki sondaların bu şekilde yakıt tüketimi kademeciler için ister yaın gezegenlerde ister uzak gezegenler de büyük bir kayıp değil. aynı sistemde olan kademeciler zaten 5 dk da taşıyor madnei kn lerle. onlar için değişen bir şey yok aslında. önemsiz bir ayrıntı. ama filocular için aynı şey geçerli değil elbette. evrene yayılmış kademeciler kullnaıyordu sonda. ama ı lara yağma içinde kullanılıyordu. iş sadece kn lere kaldı. oyuna zaman ayıran, gelişmeye çalışan, kafadaki puan basmış gleişmiş oyuncular ile aradaki farkı azaltmaya çalışan oyuncuları vurdu bu aslında. çünkü gelişmiş nilyon puan fark atmış oyunuc zatan ı lara dönüp bakmaz. gelen bu fikirlerle birlikte son güncelelemelerli göze aldığımda ben şuna anlıyorum.


" game force diyorki karanlıkla, para ile fark atıp arayı açan oyuncularmıza dokunamaz aradaki farkı kapatmazsınız. Bunu zorlaştırmak için elimizden gelen her türlü güncellemeye açığız "

fikrime herkes katlmaya bilir belki ama çoğu evrende kafadaki oyuncular içinde arayı açmış, arada uçurumlar oluşturmuş ilklerde yerini almış oyuncuların bir ksımı ya çok iyi yada çok paralı. çok iyilere hak veriyorum elllerinden geldiğince iyi oynuyorlar. hakkını veriyorlar oyunun,
Geride bir dilim varki paranın gücü konuşuyor daha çok. işte o dilime farkın kapanmaması için bir avantaj sağlanmış oldu sanki.
sondanın yakıt tüketimi de herkesin anlayacağı gibi o karanlık dilimi zaten bağlamıyor.
Bağlasaydı,
o karanlık dilim de buraya gelip itiraz etseyddi, onlardan da itiraz gelseydi eğer ;

burda yazan arkadaşlar ve konuyu takip eden arkadaşlar gibi tepki verselerdi eminim bu güncelelme adil düzeyde bir yakıt tüketimi olarak benim öneriler kısmında verdiğim tüketim miktarına benzer şelkide belki de aynı verdiğim teklif şeklince bir değişim olurdu.

Bundan sonra ne yeni evrenlerde veya başka bir evvrende hesap açarım.
Ne karanlık alrıım.
nede mevcut hesabım, oynadığım evreni bırakınca oynarım bir daha.
An meselesi zaten oynamakta olduğum hesabıda bırakmam.
Not : Şuandan itibaren konuyu takip etmeyide bırakıyorum. Bırakıcam bu oyunu tekrar. Son kez.

"

(16-11-2021, Saat: 19:46)dalaylama demiş ki: atlastan sonra atlantis ve mu da gelsin

Sen devam edicen oynamaya anlaşılan. Yada yeni hesaplar açıp yeni evrenelre giricen anlaşılan.


                                                  mizanpajustasi.com

Alıntı

 
#5

birçok oyunda oyuncların büyük çoğunluğunun itiraz ettiği durumlarda yöneticilerin geri adım attıkları vaki olmuştur.Bul
Alıntı

 
#6

alman ne demiş anlayamadım, biz aynı tas aynı hamam devamBul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yeni Evren ZABZIRO Açılıyor. OGAMETURKEY.COM ragnar81 0 251 22-11-2021, Saat: 22:19
Son Mesaj: ragnar81
  Yeni Evren SERBERUS Açılıyor. OGAMETURKEY.COM ragnar81 0 335 22-08-2021, Saat: 14:29
Son Mesaj: ragnar81
Lightbulb Yeni Evren POLARAS Açılıyor! OGameTurkey.Com ragnar81 1 595 04-04-2021, Saat: 10:56
Son Mesaj: dalaylama
  Yeni Evren ELETOS Açılıyor!! Beklenen YAVAŞ Evren... ragnar81 0 382 30-12-2020, Saat: 14:20
Son Mesaj: ragnar81
  ogame yeni evren rosalind ghostwide 0 381 20-11-2020, Saat: 01:09
Son Mesaj: ghostwide

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.