• 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yeni laptop

 
#1

evet arkadaşlar yeni laptop almış bulunmaktayım. casper excalibur g 860 b590a. 8500 tl küsürata aldım ancak şuan beni internet dowland manager programından dolayı yanlışş yönlendiren eset diye başka programlar kuran sitelerin sahiplerinin analarını saygıyla anıyorum hepsiyle gece tek tek görüşmek isterdim.
şuan sıfır bilgisayar gmail e girmiyor eset nod 32 sitesine girmiyor bakalım daha neler çıkacak bu annesizler yüzünden. hepsi kız kardeşi ile kışın uludağ da kaymayı çok isterdim zira eset diye bana avg yi indirten eset indir diye google yazınca sahtekarlıkta master yapan annesi kaşar çok fazla site var dikkat edin derim.
mail ru diye bir motherfucker var, nasıl sızmışsa pc ye başrol kahramanlardandır.Bul
Alıntı

 
#2

hayırlı olsun bende burdan www.cekirohrefe.com sitesinin tehlikeli olduğunu söyleyeyim.  böyle virüslü şeyler yayınlayanlar hepinizin inşallah bir gün kızkardeşinizi tenhada yakalamam fena olcak babası belirsizler.
edit
www.bleepingcomputer.com da tehlikelidir uzak durunBul
Alıntı

 
#3

bu siteler nasıl yasaklanmıyor bende şaşıyorum. nod 32 yüklü ama bu siteler güvensiz demiyor hepsi sahtekar bunların.
gezginler den indiriyorum en azından bi ara virüssüzdü programlar

şimdi başıma geldi chip.com.tr adresine girince nod 32 anti virüs programı uyarı veriyor arka planda popup bir virüslü site uyarısı var aman dikkatBul
Alıntı


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.